Exotické ptactvo

Prevence, diagnostika a léčba

Rentgenologické vyšetření

Chirurgické zákroky

Určení příčiny úhynu

Hospitalizace

Poradenství pro chovatele

Diagnostika viróz

Soudní znalec

Poradna pro chovatele exotického ptactva

Nemáte ve svém okolí veterinární pracoviště se zaměřením na exotické ptactvo a nemůžete se k nám s nemocným papouškem dostavit osobně? Nabízíme vám odbornou pomoc na dálku - online poradnu exotického ptactva.

Předem upozorňujeme, že naprostou většinu zdravotních problémů nelze definitivně vyřešit bez řádného vyšetření pacienta. Na základě vašeho popisu ale jde nezřídka posoudit, jak je problém závažný, jakými směry by se měla ubírat diagnostika a zda je možné problém řešit na běžném či raději specializovaném pracovišti. Berte tedy prosím tuto poradnu jako pomocníka, který vás na základě vámi podaných informací navede, jak dále optimálně postupovat.

V následujícím formuláři se pokuste co nejpodrobněji popsat váš problém. Velmi užitečné jsou pro nás i fotografie a video. Čím kvalitnější, tím lepší.

Práce na podrobnějších odpovědích může znamenat vyšší časové nároky. Proto jsou složitější rady zpoplatněny paušální částkou 550 Kč.

Pokud k řešení stačí rychlá jednoduchá rada nebo pokud váš dotaz nelze vyřešit online, nebudeme vám poplatek účtovat. Využití poradny je zdarma také pro ty, jejichž pták byl v nedávné době vyšetřen na našem pracovišti a chovatel potřebuje pouze upřesnění léčby či vysvětlení dílčí nejasnosti.

Zda bude váš dotaz zpoplatněn, vám vždy řekneme předem. Samotnou platbu ale předem nevyžadujeme. Nejdříve od nás tedy dostanete odpověď na váš problém a až poté nám za pomoc zaplatíte převodem na účet.

1. Základní informace o Vás

2. Informace o exotickém ptactvu

Pohlaví*
Vyberte
Původ*
Vyberte
Způsob chovu*
Vyberte

3. Zdravotní problém

Nahrát přílohu
Podporované formáty: csv, xls, xlsx, pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, mp4, mkv, mov, 3gp. Max 6MB.